Sizin için
nasıl bir hikaye
yazalım istersiniz?

Fikir edinmek için hizmetlerimize göz atın.
veya hemen iletişime geçin

Web Yazılımları ve Mobil Uygulamalar

Web uygulamaları size ne anımsatıyor? Bir web sitesi mi, bir e-ticaret sitesi mi, bir CRM mi? Biz açıklığa kavuşturalım. Tarayıcınızı açıp erişebileceğiniz tüm ihtiyaçlarınız için biz size en doğru çözümleri sunuyoruz. Mobil cihazların internet erişiminde bir numaraya yerleştiği günümüzde IOS, Android gibi mobil işletim sistemlerinin tamamına uyumlu mobil uygulama geliştirme hizmeti veriyoruz.

Multipurpose

Veritabanı, Büyük Veri ve API Geliştirme Hizmetleri

İnternette verilerinizi nasıl saklıyorsunuz? GDPR, KVKK gibi kanunlar hakkında yeterli bilgiye sahip misiniz? Biz hem açık kaynaklı hem de özel veritabanı sistemlerinin altyapılarını sizin için kuruyor, veritabanı tasarımlarınızı yapıyoruz. Verilerinize online olarak erişebilmeniz için API (Application Programming Interface) geliştiriyoruz. Veri görselleştirme araçlarını sizin taleplerinize göre geliştiriyoruz.

Multipurpose

İş Zekası Çözümleri ve Dijital Dönüşüm

Büyüyen işleri yönetmek artık eskisi kadar kolay değil. Özellikle hızlı büyüyen şirketler için takip edilmesi gereken bir çok alan var. Müşteri ilişkileri, insan kaynakları, tedarik zinciri, stok & depo gibi bir çok kalemde yetkin olmak ve bu yetkinlikleri online olarak kullanabilmek gerekiyor. ERP, CRM, SCM, HRM gibi iş zekası yönetimi araçlarıyla sizleri 100% entegre ediyoruz, size özel çözümlerle işinizi bir adım öteye taşıyoruz.

Multipurpose

Makine Öğrenmesi ve Yapay Zeka Uygulamaları

Adını son zamanlarda sıkça duyduğunuz bir konu var. Yapay zeka! Artık hayatımızın her noktasına dokunmaya başlayan bu terime alışmamız ve onu iyi kullanmamız gerekiyor. Veriye dayalı aksiyon almak ve adımlarınızı sağlam atmak istiyorsanız size özel geliştireceğimiz uygulamalarla satış tahminlerinizi daha net yapabilir, görüntü işleme metodlarıyla ürünlerinizi üretimden son kullanıcıya kadar kameralarla takip edip insan gözünden kaçan hataları yakalayabilirsiniz.

Multipurpose

DevOps Hizmetleri

Dünyada aktif 1.5 milyara yakın web sitesi, yüz milyonlarca mobil uygulama, on binlerce online hizmet var. Hiç düşündünüz mü bu kadar veri nasıl saklanıyor, güvenliği nasıl sağlanıyor, nasıl optimize ediliyor ve yönetiliyor? Developers ve Operations kelimelerinden türemiş olan DevOps konsepti geliştirme ve operasyon ekipleri arasındaki koordinasyonu temsil etmektedir. Bir çok farklı yönetim modeline sahip DevOps hizmetlerimizle internet ayağınızın altında.

Multipurpose